Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 625
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nieustający problem

Czwartek, 21 lutego 2019, 7:47
Aktualizacja: 9:50
Autor: red
Świdnica: Nieustający problem
Fot. Straż Miejska Świdnica
Zgłoszenie jakich wiele – ulica Ofiar Oświęcimskich w Świdnicy, parking przy markecie, leżący bez znaków życia mężczyzna.

Takie informacje otrzymał dyżurny świdnickiej straży Miejskiej 18 lutego o godzinie 15.00. Po kilku minutach patrol straży miejskiej był już na miejscu. Dyżurnemu przekazano informację, iż pomoc pogotowia ratunkowego nie będzie potrzebna, gdyż niedyspozycja mężczyzny była spowodowana spożyciem dużej ilości alkoholu. Po przebadaniu przez lekarza, nietrzeźwy został umieszczony do wytrzeźwienia w policyjnej izbie zatrzymań.
- Zdarzenie jakich wiele. Zatrważającym jest jednak fakt, iż była to 41 interwencja w stosunku do tego mężczyzny w okresie ostatnich dwóch lat. Były pouczenia, mandaty karne, grzywny nakładane przez sąd, prace na cele społeczne, a nawet kary aresztu. Bez rezultatu. Choć osoba ta za każdym razem ryzykuje utratą zdrowia, a nawet życia, jego postępowanie nie uległo zmianie. Czy następnym razem zdążymy przybyć na czas? - pytają świdniccy strażnicy miejscy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group