Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 1274
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Niezapomniana Taneczna Noc Zakupów w Galerii Victoria w Wałbrzychu

Niedziela, 20 listopada 2011, 16:14
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 listopada 2011, 7:37
Autor: PAW
Wałbrzych: Niezapomniana Taneczna Noc Zakupów w Galerii Victoria w Wałbrzychu
Fot. PAW
Tysiące mieszkańców Wałbrzycha i okolicznych miejscowości odwiedziły wczoraj wieczorem wałbrzyską Galerię Victoria podczas Tanecznej Nocy Zakupów.

Takich tłumów w Galerii Victoria jeszcze nie widziano. Parkingi były pełne samochodów, a kierowcy musieli szukać miejsca do zaparkowania poza terenem Galerii Victoria.
- Przyjechaliśmy tutaj o 20.30 i nie było szans znalezienia miejsca do zaparkowania, dlatego musieliśmy zostawić samochód na jednym z podwórek – mówi Piotr Mularczyk.

Podczas Tanecznej Nocy Zakupów na wszystkich klientów Galerii Victoria już od 19.00 czekały specjalne atrakcje. Od godziny 20.00 w sklepach można było zrobić zakupy, podczas których niektóre artykuły z najnowszej kolekcji proponowano z rabatami, sięgającymi nawet 50%.

Sporym zainteresowaniem publiczności cieszył się występ Michała Skawińskiego i tancerzy z jego wrocławskiej szkoły tańca Stardance. Tancerze zaprezentowali swoje nieprzeciętne umiejętności, a później odbył się konkurs taneczny dla klientów Galerii Victoria, w którym główną nagrodą był bon na zakupy o wartości 200 zł.
- Wspaniała zabawa. Widać, że ludziom brakuje takich imprez - uważa Marek Gucowski.

Na scenie zaprezentowali się również Artur Cieciórski, laureat II edycji programu You Can Dance, a teraz – jeden z instruktorów Victoria Dance School.ł oraz Sławomir Kieler (znany z wakacyjnego programu „Projekt Plaża”). O 21.00, a następnie o 22.00 i 22.50 odbyły się losowania, podczas których klienci, którzy dokonali tego dnia zakupów w Galerii Victoria za minimum 30 zł, mogli liczyć na wygraną w postaci nagród (sprzęt RTV).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group