Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 968
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Niezwykła postać

Środa, 27 maja 2020, 9:24
Aktualizacja: 9:26
Autor: red
Świebodzice: Niezwykła postać
Fot. UM Świebodzice
Historia świebodziczanina Łukasza Cieloszyka pokazuje, że marzeniami i ciężką, wytrwałą pracą można zaistnieć na arenie nie tylko krajowej, ale i międzynarodowej.

Łukasz Cieloszyk - muzyk, tekściarz i humorysta, miłośnik książek. Autor kilkudziesięciu utworów muzycznych, a także wierszy, skeczy i scenek rodzajowych. Człowiek z bogatą wyobraźnią o szerokim spektrum zainteresowań i umiejętności, realizujący się w różnych dziedzinach życia. W muzyce stawia na melodykę i harmonię, a jego teksty to projekcja rozmaitych sądów i przekonań, często wynikających z własnych doświadczeń. Nie stroni też od (auto) ironii, żartu i groteski. Muzyk, kompozytor, właśnie podpisał umowę z Polskim Wydawnictwem Muzycznym na wydanie utworu pt. „ROCKFLAME”.

Utwór ten, jak i sam artysta jest głęboko związany z naszym miastem. „ROCKFLAME” jest oficjalnym hymnem naszego Klubu Łuczniczego AMEOLI i towarzyszy im podczas każdych zawodów sportowych.

Ciekawa kompozycja muzyczna Pana Łukasza znajduje uznanie wśród kolejnych artystów, którzy wykorzystują ją do swoich aranżacji. Jednym z nich jest wykonanie utworu przez Radomską Młodzieżową Orkiestrą Dętą Grandioso. A bezapelacyjnie wydarzeniem nr 1 jest przewidziane wykonanie utworu „ROCKFLAME” przez orkiestry niemal całego świata podczas International Band Day 2020.

Aktualnie Pan Łukasz pracuje nad kolejnym projektem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group