Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nocny maraton czytania… poezji

Poniedziałek, 14 marca 2011, 19:11
Aktualizacja: 19:13
Autor: GrA
Świdnica: Nocny maraton czytania… poezji
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Mroczna atmosfera, świece i podniosły nastrój. Taki klimat zapanuje w piątkowy wieczór w I Liceum Ogólnokształcącym w Świdnicy.

A wszystko w ramach nowej formuły, jaką przybierze Świdnicka Rzeźnia Poetycka. – Postanowiliśmy rozszerzyć formułę rzeźni o nowy moduł, to cykl spotkań podobnych do nocnych maratonów filmowych – wyjaśnia Wojciech Koryciński, współorganizator świdnickiej Rzeźni Poetyckiej. O tym, czy novum się przyjmie świdniczanie zadecydują już w piątek, 18 marca. – Chcemy na początek zorganizować dwa takie spotkania. Jedno w ten piątek, drugie po wakacjach w świdnickim teatrze miejskim – dodaje Wojciech Koryciński.

Tym razem świdniczanie będą mogli aktywnie włączyć się w uczestnictwo w projekcie. Ulubione wiersze, czy fragmenty poezji na scenie auli świdnickiego liceum będzie można odczytać osobiście. – To spotkania dla pasjonatów, którzy chcieliby publicznie przeczytać swoje ulubione wiersze, czy fragmenty poezji – tłumaczy Wojciech Koryciński. Chętni powinni zgłosić się do organizatorów na pół godziny przed rozpoczęciem spotkania. A to zaplanowano na piątek, 18 marca, na godz. 19.00 w auli świdnickiego I Liceum Ogólnokształcącego. Serdecznie zapraszamy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group