Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nowa dyrektor Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Sobota, 8 grudnia 2018, 13:31
Autor: red
Świdnica: Nowa dyrektor Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Fot. UM Świdnica
W czwartek, 6 grudnia 2018 roku prezydent Beata Moskal–Słaniewska powołała na stanowisko dyrektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Świdnicy Małgorzatę Synowiec, dotychczasową inspektor tego wydziału.

Poprzednia dyrektor, Elżbieta Smoter, która nabyła już praw emerytalnych, nadal będzie pracować w urzędzie, służąc na początku wsparciem i pomocą merytoryczną swojej następczyni.

Małgorzata Synowiec posiada wykształcenie wyższe, ukończyła Akademię Rolniczą we Wrocławiu oraz studia podyplomowe w zakresie prawa gospodarki nieruchomościami na Uniwersytecie Wrocławskim oraz gospodarkę nieruchomościami – wycenę i utrzymanie na Politechnice Wrocławskiej. Z Urzędem Miejskim w Świdnicy związana jest zawodowo od 14 lat, pracowała na stanowisku podinspektora w Referacie Gospodarki Mieszkaniowej oraz podinspektora, a następnie inspektora w Referacie Geodezji i Gospodarki Gruntami.
- Dziękuję za dotychczasową pracę pani Elżbiecie Smoter, a nowej dyrektor serdecznie gratuluję. Pani Małgorzata Synowiec swoją pracę zawodową rozpoczęła w Urzędzie Miejskim w Świdnicy i przez ten czas potwierdziła swoje wysokie kwalifikacje. Jestem przekonana, że doskonale sprawdzi się na kierowniczym stanowisku z korzyścią dla miasta - mówi prezydent, Beata Moskal-Słaniewska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group