Poniedziałek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 1039
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Nowa linia produkcyjna

Poniedziałek, 10 października 2022, 9:49
Aktualizacja: 10:49
Autor: red
Strzegom: Nowa linia produkcyjna
Fot. UM Strzegom
W piątek 7 październiku br. odbyła się uroczystość otwarcia nowej linii produkcyjnej w zakładzie ARYZTA w Strzegomiu, na terenie Podstrefy Strzegom Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Nowa hala powstała bardzo szybko, bowiem od momentu wmurowania kamienia węgielnego pod rozbudowę fabryki firmy ARYZTA Polska sp. z o. o. minął zaledwie rok z małym okładem.

To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla samej firmy, ale również dla strzegomskiego samorządu i przede wszystkim dla naszych mieszkańców.

W trakcie uroczystości władze Strzegomia wręczyły dwa bardzo ważne wyróżnienia. Firma ARYZTA Polska Sp. z o.o. otrzymała tytuł "Strzegomskiego ambasadora kultury i sportu" w uznaniu zasług w rozpowszechnianiu i popularyzacji kultury i sportu na terenie Ziemi Strzegomskiej oraz za promocję zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Z kolei Fundacja Ronalda McDonalda Polska otrzymała tytuł "Strzegomskiego ambasadora sportu i promocji zdrowia" w uznaniu zasług za realizację profilaktycznych badań skierowanych do najmłodszych mieszkańców gminy Strzegom i promocję zdrowego stylu życia.

Już jutro tj. w sobotę 8 października odbędzie się V ARYZTA Półmaraton w Strzegomiu oraz będą miały miejsce profilaktyczne i bezpłatne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat, które mieszkają w gminie Strzegom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group