Sobota, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 463
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nowa odsłona warsztatów w „Słoneczku”

Wiadomości: Świdnica
Poniedziałek, 29 października 2012, 0:28
Aktualizacja: 0:30
Autor: red.
Fot. użyczone
W październiku po raz pierwszy na terenie Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 16 odbyły się popołudniowe warsztaty dla dzieci i ich rodziców. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Obok warsztatów logopedycznych, plastycznych, opartych o origami, dzieci, ich rodzice mogli uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, zajęciach prowadzonych metodą Integracji Sensorycznej oraz w warsztatach „Mądrej główki”.

Tak ciekawa forma spędzania wolnego czasu z dziećmi pozwala nie tylko na rozwijanie zainteresowań, ale także na pełniejszą integrację środowiska rodzinnego i przedszkolnego. Rodzice podczas bardziej specjalistycznych zajęć mogli posiąść elementarną wiedzę w jaki sposób mogą usprawniać niektóre z funkcji rozwojowych dzieci.

Październikowe warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wychodząc na przeciw potrzebom i zainteresowaniom dzieci oraz ich rodziców pracownicy przedszkola z nieukrywaną radością zapraszają wszystkich chętnych na warsztaty, które będą się odbywać do końca roku szkolnego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group