Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1309
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Nowa sala do tenisa

Środa, 1 marca 2023, 13:40
Autor: red
Świebodzice: Nowa sala do tenisa
Fot. UM Świebodzice
Od 28 lutego (wtorek) uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Świebodzicach mogą korzystać z nowo utworzonej sali do tenisa stołowego, popularnie zwanego ping–pongiem. Sala powstała ze starego pomieszczenia, które zostało otynkowane, wymalowane i wykafelkowane.

To wszystko zostało wykonane przez szkolnego konserwatora. Z tej okazji na zaproszenie Dyrektor SP nr 1 Elwiry Kirklo-Rusek do Szkoły przybyli: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Urszula Kruczek oraz Radny Rady Miejskiej Jan Klepiec, a także obsługa techniczna i dzieci.

Miłym akcentem podczas otwarcia sali było symboliczne przecięcie wstęgi oraz krótki mecz rozegrany w ping-ponga. Burmistrz Miasta Paweł Ozga serdecznie podziękował Dyrektor szkoły za troskę i dbałość o placówkę. Za to, że wciąż jest odnawiana, dzięki czemu dzieci mają coraz lepsze warunki do nauki i rozwoju oraz do rozwijania swych pasji. Przykładem tego jest także pomalowane wnętrze szkoły: jadalnia, korytarze, sklepik szkolny, nowa elektryka. W podziękowaniu Burmistrz przekazał na ręce Dyrektor słodki upominek. W SP nr 1 dba się także o rozwój dzieci, które potrzebują wsparcia w ramach zajęć rewalidacyjnych. W tym celu powstała sala do rewalidacji, wyposażona w nowy, duży ekran do prowadzenia zajęć.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group