Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1002
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Nowe bramy garażowe w OSP Żarów

Środa, 4 maja 2016, 11:59
Autor: opr.red.
Żarów: Nowe bramy garażowe w OSP Żarów
Fot. www.um.zarow.pl
Remiza strażacka Ochotniczej Straży Pożarnej w Żarowie zyskała nowe bramy wjazdowe. Dotychczasowe stare były w złym stanie technicznym i nie nadawały się już do użytku. Nie będzie to jedyna inwestycja, która zostanie zrealizowana w żarowskiej jednostce strażackiej.

Jeszcze w tym roku budynek remizy zmieni swoją elewację i rozpocznie się remont centralnego ogrzewania w obiekcie. Nowy wizerunek ma także zmienić plac przed budynkiem remizy strażackiej. - Zakończył się już montaż nowych segmentowych bram, które zastąpiły stare i zniszczone. Teraz, oprócz nowoczesnego wozu strażackiego, który w minionym roku został oddany do naszego użytku, remiza strażacka zyskała również nowoczesne bramy wjazdowe.

Czekamy teraz na kolejny remont remizy i placu przed budynkiem - mówi Ireneusz Zadylak z Ochotniczej Straży Pożarnej z Żarowa.

Nowe bramy garażowe do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej z Żarowa kosztowały ponad 20 tysięcy złotych. Montaż został całkowicie sfinansowany ze środków własnych budżetu gminy Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group