Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 992
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Nowe urządzenia

Sobota, 2 listopada 2019, 11:22
Autor: red
Gmina Dobromierz: Nowe urządzenia
Fot. UG Dobromierz
W Gminie Dobromierz realizowane są przedsięwzięcia dedykowane najmłodszym jej mieszkańcom. Miejsca zabaw w Borowie i w Kłaczynie zostały doposażone w nowe, kolorowe i atrakcyjne urządzenia.

W Kłaczynie, dzięki pozyskanemu przez Gminę Dobromierz grantowi od Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A. przy wsparciu radnych Jolanty Brach, Andrzeja Babiarza i sołtysa Mariana Guta udało się doposażyć plac zabaw w zestaw linowy obejmujący: piramidę, bunkier i pajęczynę. Natomiast w Borowie, dzięki funduszom otrzymanym od lokalnych przedsiębiorców: Borowskich Kopalni Granitu i Piaskowca SKALIMEX i Rosiński Logistics Filip Rosiński o które skutecznie zabiegali radny Mariusz Bajek i sołtys Adam Rogala, a także środkom z funduszu sołeckiego, zakupiono zestaw zabawowy ze ślizgawkami, karuzelę i huśtawkę oraz doposażyć boisko sportowe.
- Plac zabaw to bezpieczne miejsce radości i odpoczynku dzieci. To na nim dzieci będą mogły zaspokajać ciekawość świata i rozwijać kreatywność. To gwarancja miejsca do aktywności fizycznej i prawidłowego rozwoju dzieci – komentuje wójt Jerzy Ulbin.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group