Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 692
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Nowe urządzenia

Sobota, 10 lipca 2021, 15:35
Autor: red
Gmina Żarów: Nowe urządzenia
Fot. UM Żarów
Na placach zabaw w Żarowie, Imbramowicach i Mielęcinie oddano do użytkowania nowe urządzenia zabawowe.

Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy mogą aktywnie spędzać czas na zmodernizowanych placach zabaw, które wyposażone są w dodatkowe i bezpieczne urządzenia.
- W ramach zadania inwestycyjnego „Zagospodarowanie terenów publicznych, tj. budowa i doposażenie placów zabaw, siłowni zewnętrznych i stref relaksu na terenie miasta i gminy Żarów” doposażyliśmy w dodatkowe urządzenia zabawowe place zabaw w Mielęcinie, Imbramowicach oraz przy ul. Armii Krajowej w Żarowie. Dzieci mogą korzystać z nowego zestawu sprawnościowego oraz zabawowego ze zjeżdżalnią i karuzeli z siedziskami. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat bezpieczeństwa. Ponadto, na placu zabaw przy ul. Jodłowej w Żarowie dostawiliśmy nowe ławki i zamontowaliśmy tablice z regulaminem – mówi Agnieszka Gołuch z Referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Inwestycje na gminnych placach zabaw zostały sfinansowane ze środków budżetu gminy Żarów. Łączny koszt wszystkich zadań to kwota ponad 30 tysięcy złotych.

Ponadto, przy Szkole Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach powstanie kolejny plac zabaw wyposażony w nowe i bezpieczne urządzenia: zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią, huśtawka bocianie gniazdo, sprężynowiec oraz tablicę z regulaminem. Nowy plac zabaw ma kosztować ponad 65 tysięcy złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group