Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 960
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Nowe urządzenia na placach zabaw

Niedziela, 24 lipca 2016, 12:18
Autor: red
Żarów: Nowe urządzenia na placach zabaw
Fot. UM Żarów
Huśtawki, bujaki, karuzele i zjazd linowy to tylko niektóre urządzenia zabawowe o które wzbogaciły się place zabaw przy ul. Krętej w Żarowie, Łażanach i Pożarzysku.

Wszystkie są kolorowe i bezpieczne. W innych miejscowościach, użytkowane place zabaw zostały również poddane gruntownej konserwacji.
- Wiele urządzeń zabawowych na placach zabaw wymagało remontu. Często zdarzało się, że zabawki były już mocno wysłużone i wymagały natychmiastowej wymiany. W Pożarzysku, Żarowie i Łażanach dostawiliśmy kilka nowych urządzeń zabawowych. Prace konserwacyjne zostały przeprowadzone na placach zabaw w Kalnie, Pyszczynie, Imbramowicach, Gołaszycach, Mielęcinie i Krukowie. Wszystkie inwestycje zostały sfinansowane ze środków własnych budżetu gminy Żarów - mówi Joanna Walichnowska, kierownik Referatu Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Nowe urządzenia zabawowe cieszą wszystkich najmłodszych mieszkańców, ale także ich rodziców.
- Dziękuję, że wspólny wniosek mieszkańców ul. Krętej, aby dostawić tutaj nowe urządzenia zabawowe, spotkał się z tak szybką odpowiedzią. Zwłaszcza teraz w okresie wakacyjnym, kiedy wypoczynek na świeżym powietrzu jest wielką przyjemnością. Sam przychodzę tutaj ze swoimi dziećmi i mogę zapewnić, że mają wielką frajdę - zapewnia radny Mariusz Borowiec.

Wszystkie wydatki związane z zakupem nowych urządzeń zabawowych zostały sfinansowane ze środków budżetu gminy Żarów. Nowe urządzenia zabawowe w sumie kosztowały prawie 25 tysięcy złotych. Prace konserwacyjne pochłonęły z kolei ponad 6 tysięcy złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group