Niedziela, 2 kwietnia
Imieniny: Franciszka, Władysława
Czytających: 838
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Nowe wnętrze

Czwartek, 26 maja 2022, 9:00
Aktualizacja: 9:01
Autor: red
Świebodzice: Nowe wnętrze
Fot. UM Świebodzice
Bardzo nowoczesna, po generalnym remoncie przeprowadzonym z myślą o komforcie obsługi klientów, taka jest siedziba Santander Bank. 25 maja (środa) odbyło się symboliczne otwarcie świebodzickiego Oddziału, którego gospodarzem była Marzena Makieła Dyrektor Santander Bank.

Na zaproszenie Dyrektor w spotkaniu uczestniczyli: Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Dyrektor Regionu Wałbrzych Robert Pietraga, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Dorota Ciołek, pracownicy, doradcy Banku.
Podczas spotkania Dyrektor powitała serdecznie zaproszonych gości, pracowników. W swym przemówieniu z radością podkreślała, że to upragniony czas, moment otwarcia banku, który zmienił się nie do poznania z myślą o klientach. Dyrektor zaznaczyła, że nadchodzi nowy czas dla Oddziału, to nie tylko nowe, przestrzenne wnętrza, nowa aranżacja, piękne meble, a także nowy styl pracy ukierunkowany ściśle na budowanie relacji z klientem. Podczas spotkania w imieniu Burmistrza Miasta Pawła Ozgi głos zabrał także Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, który pogratulował pięknej metamorfozy banku, zaangażowania Dyrektor Marzeny Makieły, wszystkich pracowników. Zastępca Burmistrza Miasta podziękował także Dyrektor za bardzo dobrą współpracę z miastem, wspieranie przedsięwzięć, akcji charytatywnych, życzył bardzo dobrych relacji z klientami oraz super wyników.

Zaraz po wystąpieniu Zastępcy Burmistrza głos zabrał Dyrektor Regionu Wałbrzych, który pogratulował Pani Marzenie Makiele oraz całemu zespołowi udanego otwarcia Oddziału, docenił wytężoną pracę, zaangażowanie, podkreślał, że zespół Santander Bank Oddział w Świebodzicach jest bardzo zgrany i otwarty do klientów.

Jak na taką uroczystość przystało odbyło się także wspólne przecięcie czerwonej wstęgi.

Warto podkreślić, że już od dzisiaj istnieje możliwość umówienia się z pracownikiem banku na konkretną godzinę w przyjemnym, zacisznym, oszklonym pokoju, przy dobrej kawie można omówić potrzeby danego klienta i przedstawić mu ofertę. Jak informuje nas Dyrektor, duży krok do przodu to z pewnością duża mobilność, wprowadzona została usługa dojazdu pracownika banku do miejsca zamieszkania wraz ze sprzętem, laptopem. Zamontowany został także TV Player, na którym będą odtwarzane filmy edukacyjne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group