Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 904
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Nowoczesne boisko w Żarowie już gotowe

Czwartek, 24 października 2013, 7:56
Autor: red.
Żarów: Nowoczesne boisko w Żarowie już gotowe
Fot. UM Żarów
Można na nim grać w koszykówkę, piłkę nożną i siatkówkę. Do wyboru jest jeszcze czterotorowa bieżnia lekkoatletyczna, sześciotorowa bieżnia do sprintu, skocznia w dal z 40–metrowym rozbiegiem i stanowisko do pchnięcia kulą. Mieszkańcy gminy Żarów mogą już cieszyć się z nowoczesnego kompleksu sportowego.

23 października w obecności inspektora nadzoru budowlanego, przedstawicieli firmy wykonawczej Konsorcjum Lider-DABRO-BAU Paweł Dąbrowski i Agnieszka Dąbrowska, nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie, pracowników żarowskiego Urzędu Miejskiego w Żarowie i zastępcy burmistrza Grzegorza Osieckiego dokonano technicznego odbioru lekkoatletycznego obiektu.

- Budowa nowego boiska sportowego w Żarowie trwała niecałe dwa miesiące i cieszymy się, że dziś wspólnie możemy doglądać zrealizowaną inwestycję. Boisko po gruntownym remoncie zostanie oddane do użytku już w najbliższy piątek, 25 października - mówi Grzegorz Osiecki, zastępca burmistrza.

Nowe miejsce do rozgrywek sportowych kosztowało gminę blisko 800 tysięcy złotych, z czego 300 tysięcy to dotacja z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group