Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 978
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Noworoczne spotkania z mieszkańcami

Piątek, 9 lutego 2018, 11:36
Autor: red
Gmina Żarów: Noworoczne spotkania z mieszkańcami
Fot. UM Żarów
Czas świątecznych i noworocznych spotkań dobiega końca. Tradycyjnie jeszcze w tym świąteczno–noworocznym czasie mieszkańcy wsi organizują spotkania opłatkowe. To również dobry czas na podsumowanie minionego roku.

Przy wspólnym stole i jasełkach w wykonaniu dzieci oraz młodzieży mieszkańcy tradycyjnie składają sobie życzenia i dzielą się opłatkiem. Na zorganizowanych spotkaniach w Wierzbnej, Kalnie, Mielęcinie i Mikoszowej życzenia wszystkim mieszkańcom składał jak zawsze burmistrz Leszek Michalak. Nie zabrakło także podziękowań dla zaangażowanych sołtysów i przedstawicieli Rad Sołeckich.
- Cieszę się, że mogę być tutaj dziś razem z Wami. Gratuluję pomysłów i różnych przedsięwzięć, które podejmowane są na rzecz wszystkich mieszkańców. Życzę udanego 2018 roku i cóż … wciąż niegasnącego zapału, którego wielu mogłoby Wam pozazdrościć. Niech to będzie dobry rok - mówił w trakcie spotkania burmistrz Leszek Michalak.

Po raz pierwszy spotkanie opłatkowe w nowo wyremontowanej świetlicy zorganizowali także mieszkańcy Mielęcina.
- Mamy nadzieję, że będzie to już tradycja wśród mieszkańców Mielęcina. Do naszej dyspozcyji oddany został piękny obiekt, w którym możemy się spotykać i przygotowywać różne uroczystości. Spotkanie było dobrą okazją, aby nie tylko podsumować 2017 rok, podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia pomyślności na nowy rok. To był także dobry moment, aby zaplanować nowe działania. Zapraszamy do wspólnej integracji podczas uroczystości i imprez, których mam nadzieję, będzie tutaj coraz więcej. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom naszych wsi za tak liczny udział w spotkaniach - dziękowała radna Barbara Zatoń.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group