Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1531
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Noworoczny mecz

Środa, 5 stycznia 2022, 8:39
Aktualizacja: 8:40
Autor: red
Żarów: Noworoczny mecz
Fot. UM Żarów
Piłkarze, działacze i sympatycy piłki nożnej sportowo powitali Nowy Rok. To już tradycja, że na boisku treningowym w Żarowie rozgrywa się noworoczny mecz, gdzie wynik jest sprawą drugorzędną.

Organizatorzy noworocznego meczu – klub sportowy „Zjednoczeni” Żarów przygotowali tradycyjnie dla wszystkich uczestników gorące kiełbaski z grilla.

– Wspólnie z miłośnikami piłki nożnej i sportowcami powitaliśmy Nowy Rok na naszym boisku sportowym. Końcowy rezultat nie był najważniejszy, tylko dobra wspólna zabawa. Zawodnicy pokazali się jak z najlepszej strony, była wspaniała atmosfera. W przerwie każdy mógł posilić się gorącą kiełbaską prosto z grilla. Dziękuję wszystkim sportowcom za udział w tym noworocznym spotkaniu – mówił Tomasz Rudnik prezes klubu „Zjednoczeni” Żarów.

Życzenia noworoczne wszystkim sportowcom złożyli burmistrz Leszek Michalak, Tomasz Rudnik prezes klubu "Zjednoczeni" Żarów oraz Patryk Klimala mieszkaniec Kalna i obecnie zawodnik New York Red Bulls.

– Nasi zawodnicy pokazali, że Nowy Rok można uczcić również dobrą zabawą na boisku sportowym. Jestem pełen podziwu dla sportowców. Wszystkim naszym mieszkańcom życzymy, aby Nowy Rok był lepszy od poprzedniego, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń – życzył burmistrz Leszek Michalak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group