Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 986
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Nowy dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie

Poniedziałek, 6 marca 2017, 13:43
Autor: red
Żarów: Nowy dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie
Fot. UM Żarów
Tomasz Pietrzyk, który do tej pory pełnił funkcję zastępcy dyrektora został nowym dyrektorem Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Burmistrz Leszek Michalak zaakceptował rekomendowanego przez komisję konkursową kandydata na stanowisko dyrektora GCKiS. Do konkursu zgłosiły się dwie osoby, ale komisja konkursowa jednogłośnie wyłoniła kandydaturę Tomasza Pietrzyka.

Tomasz Pietrzyk jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Od 2016 roku był zastępcą dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Wcześniej pełnił funkcję redaktora naczelnego portalu Świdnica24.pl. Był także pomysłodawcą cyklu wycieczek po Świdnicy "Odkryj Świdnicę" 2012 i charytatywnego meczu 24-godzinnego oraz stypendystą prezydenta Świdnicy w dziedzinie kultury (realizacja projektu made in Swidnica 2007). Pracował również jako dziennikarz-fotoreporter Wiadomości Świdnickich i fotoreporter w Kurierze Świdnickim.

Burmistrz Leszek Michalak przekazał wczoraj na ręce nowego szefa Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oficjalne zarządzenie w sprawie powołania na to stanowisko.
- Gratuluję w pełni zasłużonej nominacji i życzę kolejnych nowych inicjatyw i pomysłów - gratulował nowemu dyrektorowi burmistrz Leszek Michalak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group