Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 935
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Nowy dyrektor strzegomskiego OSiR–u

Czwartek, 31 stycznia 2013, 11:26
Aktualizacja: 11:27
Autor: red.
Strzegom: Nowy dyrektor strzegomskiego OSiR–u
Fot. użyczone
Grzegorz Luszawski – komunikatywny, kreatywny i kompetentny młody człowiek, pełen życiowych pasji już od 1 lutego 2013 roku obejmie stanowisko dyrektora OSiR–u.

Grzegorz Luszawski ma 44 lata, jest od 19 lat żonaty i posiada troje dzieci. Legitymuje się wyższym wykształceniem. Sport jest jego pasją. Preferuje aktywność na świeżym powietrzu i aktywizuje innych do uprawiania różnych dziedzin sportowych. Ma własną wizję zaktywizowania placówki, którą w przyszłości będzie prowadził.

- Chciałbym aby strzegomski OSiR był animatorem sportu i przyciągał do siebie jak największą liczbę ludzi w różnych grupach wiekowych. Myślę tu o stworzeniu oferty ruchowej dla ludzi w wieku średnim, a także dla naszych seniorów, by nie czuli się zapominani. W wielu miastach powstają tzw. "siłownie pod chmurką" i place zabaw dla seniorów, które zapewniają aktywny wypoczynek całym rodzinom. Może taki pomysł spodoba się mieszkańcom Strzegomia
Sport pragnie traktować interaktywnie i wielopłaszczyznowo na terenie całej gminy.

- Uważam, że należy w większym stopniu propagować zagadnienia związane z kulturą fizyczną nie tylko w samym Strzegomiu, ale na terenie całej gminy. Nasze społeczeństwo coraz więcej i dłużej pracuje i dlatego każdy z nas musi zadbać o relaks i wypoczynek. OSiR musi więc tworzyć nowe, kompleksowe propozycje dla pracowników rożnych instytucji i zakładów pracy – wyznaje nowy dyrektor OSiR-u.

Problemów do rozwiązania jest wiele. Jednym z nich jest parkowanie samochodów przy basenie podczas upalnych, wakacyjnych dni, jak również "pustego", ale oświetlonego skate- parku. – Przy udziale Urzędu Miejskiego chcę zmodernizować trybuny, bieżnie i boiska, zwiększyć dozór nad obiektami i przeprowadzić niezbędne remonty - dodaje Grzegorz Luszawski.

Nowemu dyrektorowi życzymy powodzenia realizacji nakreślonych planów i błyskotliwego zarządzania strzegomskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

(Grażyna Kuczer UM Strzegom)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group