Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1157
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jugowa: Nowy plac

Środa, 19 maja 2021, 11:20
Autor: red
Jugowa: Nowy plac
Fot. UG Dobromierz
Dobiegły końca prace przy organizacji placu zabaw w Jugowej.

Dzięki grantowi od Polskich Sieci Elektroenergetycznych, który Gmina Dobromierz otrzymała w ramach programu dobrosąsiedzkiego ,,WzMOCnij swoje otoczenie”, możliwe było zakupienie części urządzeń zabawowych wraz z montażem, elementami rekreacyjnymi i nasadzeniami.

Cel programu PSE jakim jest wsparcie projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury społecznej, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowa pomoc w ich wdrożeniu został osiągnięty. Nowoczesne, efektowne i przede wszystkim bezpieczne urządzenia zabawowe, zwiększą atrakcyjność pobytu w spokojnej strefie rekreacyjnej w Jugowej – komentuje wójt Jerzy Ulbin.

Na realizację przedsięwzięcia wsparcia finansowego gminie udzieliły Polskie Sieci Elektroenergetyczne, w ramach programu dobrosąsiedzkiego "WzMOCnij Swoje Otoczenie". Celem programu jest wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowe wsparcie w ich wdrożeniu, w gminach, w których zlokalizowana jest lub budowana infrastruktura przesyłowa.

Więcej informacji o działalności organizatora programu można znaleźć na stronie raport.pse.pl oraz www.wzmocnijotoczenie.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group