Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 988
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wierzbna: Nowy plac do ćwiczeń w Wierzbnej

Czwartek, 13 lipca 2017, 11:08
Autor: red
Wierzbna: Nowy plac do ćwiczeń w Wierzbnej
Fot. UM Żarów
Miłośnicy ćwiczeń na świeżym powietrzu mogą do woli korzystać z nowego zestawu sportowego, który niedawno stanął na boisku sportowym w Wierzbnej. To Street Workout, nietypowa siłownia pod chmurką.

Chętnych do skorzystania z nowego placu do ćwiczeń nie brakuje, tym bardziej, że urządzenie jest dostępne dla wszystkich mieszkańców. - Rzeczywiście, mieszkańcy naszej wsi, nie tylko najmłodsi, chętnie tutaj przychodzą. To był nasz wspólny pomysł, aby przy boisku sportowym, gdzie odbywają się często festyny, pikniki i lokalne imprezy, postawić urządzenie sportowe. Street Workout swoim wyglądem przypomina siłownię plenerową. Składa się z kompleksu drążków zamocowanych na rożnej wysokości, drabinek i poręczy równoległych, które zapewniają możliwość wykonywania całego wachlarzu ćwiczeń. Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców do korzystania z nowego urządzenia. Po co siedzieć w domu przy pięknej pogodzie? Można przyjść na naszą nową siłownię i spędzić trochę wolnego czasu na świeżym powietrzu - mówi radna Zuzanna Urbanik.

Nowy Street Workout kosztował 12.023 złotych. Inwestycja została w całości sfinansowana ze środków funduszu sołeckiego, zgodnie z decyzją wszystkich mieszkańców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
100%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group