Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nowy rok szkolny

Czwartek, 2 września 2010, 14:01
Aktualizacja: 19:48
Autor: KO
Świdnica: Nowy rok szkolny
Monika
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Jak myślisz – jaki będzie dla Ciebie ten rok szkolny?

Monika: - Mam nadzieję, że wesoły, inny, bo nowa szkoła. Teraz jestem w drugim liceum, w pierwszej klasie na profilu humanistycznym. Na razie trudno ocenić, jaką będę miała klasę, ale mam nadzieję, że fajną.

Kacper: - Też jestem z II LO, też pierwszoroczniak... Mam nadzieję, że ten rok szkolny będzie dla mnie pełen rozwoju. Mam nadzieję, że będzie on ciekawy i przyniesie wiele pouczających zajęć.

Patryk: Idealny. Nowa klasa, trzy lata z nowymi ludźmi. Chodzę do pierwszej klasy czwartego liceum, klasa ogólnopolicyjna. Chcę zostać oficerem.

Cyryl: - Początki na pewno będą trudne. Też jestem w czwartym liceum, w pierwszej klasie – to klasa o profilu wojskowym. Myślę, że się zaprzyjaźnię z nowymi kolegami w klasie.

Iwona: - Poszłam właśnie do klasy policyjnej, ponieważ interesuję się policją. Nie wiem, jaki będzie ten rok. Na razie plan zajęć mamy na pierwsze dwa dni. W poniedziałek jedziemy na obóz integracyjny do Niesulic.

Agata: - Czeka nas dużo nauki, gdyż jesteśmy z drugiego liceum. Teraz jesteśmy w drugiej klasie o profilu matematyczno-informatycznym.

Michał: - Czeka nas to, co zawsze. Jestem w klasie matematyczno-informatycznej. Doszedł nam WOS, ale to też nic nowego, bo mieliśmy go w gimnazjum. Za to odszedł WOK, czyli wiedza o kulturze, z czego się bardzo cieszę. Coraz więcej będziemy mieli przedmiotów kierunkowych. W tym roku będę się przygotowywał do nauki do matury.

Ela: - Niedługo matura. Jeszcze nie zaczynam się do niej uczyć, ale już trzeba zdecydować, co dalej po liceum... A ja jestem osobą bardzo niezdecydowaną.

Kinga: - Czeka mnie nauka. Jestem w drugiej klasie gimnazjum. Doszedł nam WOS i zajęcia artystyczne. Inne klasy tego nie mają, tylko nasz rocznik. Mamy plastykę, a teraz jeszcze te zajęcia artystyczne... Nie wiem, co będziemy na nich robić.

Dawid: - W tym roku szkolnym czeka mnie nauka. Myślę, że będę miał lepsze oceny niż rok temu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group