Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 497
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Nowy sprzęt dla Ośrodka Pomocy Społecznej

Czwartek, 28 listopada 2013, 11:19
Aktualizacja: 11:21
Autor: red.
Żarów: Nowy sprzęt dla Ośrodka Pomocy Społecznej
Fot. UM Żarów
Do Ośrodków Pomocy Społecznej w całej Polsce trafiły pierwsze mobilne terminale do wprowadzania danych pozyskanych podczas wywiadów środowiskowych. Dwa nowe terminale otrzymał również żarowski Ośrodek Pomocy Społecznej.

To efekt udziału w projekcie "Emp@tia-Platforma komunikacyjna obszaru zabezpieczenia społecznego" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. - Mobilne terminale-laptopy, które trafiły do naszego ośrodka posłużą do wprowadzenia danych z wywiadów środowiskowych, zastępując z czasem papierowe formularze. Z całą pewnością usprawnią pracę pracowników socjalnych w terenie. Nasze pracownice Karolina Paterak oraz Natalia Wolska będą je testować oceniając przydatność tego narzędzia i jego oprogramowania - tłumaczy Anita Denes-Ziemkiewicz, kierownik żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Projekt "Emp@tia - Platforma komunikacyjna obszaru zabezpieczenia społecznego" jest realizowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu operacyjnego "Innowacyjna Gospodarka" ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group