Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 536
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nowy sprzęt dla przedszkola

Wiadomości: Żarów
Poniedziałek, 1 października 2012, 13:17
Aktualizacja: 13:19
Autor: red.
Fot. użyczone
Ringo, kręgle, magiczne piłki, pachołki, stoliki z akcesoriami sportowymi, bramki, paletki, kolorowe liny, piankowe moduły, płotki i spadochrony tęczowe. Takim nowym sprzętem może się pochwalić Bajkowe Przedszkole w Żarowie. Sportowe akcesoria zostały zakupione przez Kopalnię Cemex w Gołaszycach, przy której działa fundacja „Cemex Budujemy Przyszłość”. Firma na ten cel przeznaczyła osiem tysięcy złotych.

- Firma Cemex Polska powołała do życia Fundację „Budujemy Przyszłość”, która przyznaje granty na realizację lokalnych inicjatyw. A wszystko po to, aby pomóc tym, którzy tego wsparcia finansowego potrzebują. Tak było również w tym przypadku. Bajkowe Przedszkole w Żarowie wygrało konkurs grantowy i dziś przedszkolaki mogą cieszyć się nowym sprzętem sportowym. Mam nadzieję, że będzie on wykorzystywany, nie tylko podczas sportowych festynów – mówił podczas sobotniego festynu w przedszkolu przedstawiciel kopalni Cemex w Gołaszycach Dariusz Gawlik.

Sobotni festyn w Bajkowym Przedszkolu był również doskonałą okazją do wspólnej rodzinnej integracji. A po rodzinnych występach można było posilić się gorącą kiełbaską, domowymi ciastami i gorącymi pączkami. - A wszystko z myślą o najmłodszych. Cieszymy się, że przedszkolaki naszego przedszkola mogą korzystać z nowego i profesjonalnego sprzętu. Dziś mamy sobotę 29 września, jest piękny słoneczny dzień, a w naszym przedszkolu – jak zawsze – gwarno i radośnie. Dopisała nie tylko pogoda, ale przede wszystkim rodzice i dziadkowie naszych przedszkolaków – cieszyła się dyrektor żarowskiego przedszkola Elżbieta Wierzyk.

Sportowe zadania cieszyły również przedszkolaków Bajkowego Przedszkola. W sobotę, 29 września podczas sportowego festynu najmłodsi ochoczo korzystali z nowego sprzętu. Nowe wyposażenie z pewnością będzie wykorzystywane podczas cyklicznych imprez w Bajkowym Przedszkolu w Żarowie.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group