Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

Nowy sprzęt w pracowni filmowej I LO

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

W ciągu ostatnich dni pracownia filmowa „Kasprowicza” otrzymała nowy sprzęt. Firma producencka ATM System Sp z o.o. – patron i donator I LO – przekazała kolejny hojny dar.

Dwie kamery cyfrowe Sony, sprzęt z oprogramowaniem do montażu obrazu i dźwięku wzbogaciły zasoby szkolnego studia filmowego. Co istotne, tego rodzaju sprzęt jest wykorzystywany obecnie np. w telewizjach regionalnych. Uczniowie klas filmowych będą mogli zatem pracować na sprzęcie profesjonalnym, który pozwoli realizować różnorodne projekty, szczególnie podczas warsztatów prowadzonych przez wytrawnego operatora Telewizji Polskiej pana Tadeusza Owsianko.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka