Czwartek, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 1220
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Nowy wiceburmistrz

Piątek, 2 lipca 2021, 17:13
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Nowy wiceburmistrz
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Justyna Chrebela, dotychczasowa kierownik Referatu Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego, została nowym zastępcą burmistrza Jaworzyny Śląskiej. Zastąpiła na stanowisku Marka Zawiszę.

- Bardzo dziękuję Markowi Zawiszy za 10 lat współpracy i zaangażowania w sprawy mieszkańców oraz rozwoju gminy Jaworzyna Śląska. Życzę sukcesów na nowej drodze zawodowej, a Justynie Chrebela - efektywnej pracy na rzecz naszej gminy oraz doskonałej współpracy – mówi burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz.

Justyna Chrebela jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Ukończyła studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (EMBA), Systemy Informacji Geograficznej oraz New Public Menagement. Przez 10 lat pracowała w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, 8 lat w Departamencie Rozwoju Gospodarczego w Referacie Programów Strategicznych i Funduszy Zewnętrznych oraz 2 lata w Wydziale Promocji. Doświadczenie zawodowe zdobywała również na stanowiskach eksperta w projekcie „Modelowa rewitalizacja miast” realizowanym przez Instytut Rozwoju Miast oraz wykładowcy i członka komisji egzaminacyjnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na Studiach Podyplomowych na kierunku „Rewitalizacja miast – organizacja i finansowanie”.

Z Urzędem Miejskim w Jaworzynie Śląskiej związana jest od ponad 4 lat, przez ostatnie 3 lata kierowała Referatem Rozwoju i Promocji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group