Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 543
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów/ Buków: Nowy wóz strażacki dla OSP Buków

Sobota, 17 grudnia 2011, 8:58
Aktualizacja: 9:01
Autor: red
Żarów/ Buków: Nowy wóz strażacki dla OSP Buków
Fot. użyczone
Druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Bukowa 16 grudnia 2011 roku oficjalnie podziękowali dyrektorowi oraz przedstawicielom zakładu Steel.S Poland z podstrefy Żarów za sfinansowanie zakupu nowego wozu strażackiego.

Strażacy uczestniczący w spotkaniu nie kryli radości i zadowolenia z faktu otrzymania nowego wozu, dlatego przygotowali dla dyrektora fabryki specjalną niespodziankę. Ową niespodzianką była obecność Świętego Mikołaja oraz figurka Świętego Floriana, która złożona została na ręce pana Daniele Merlino – Dyrektora fabryki Steel.S Poland i listy gratulacyjne, wyrażające wdzięczność za wspaniały prezent.

W krótkim spotkaniu uczestniczył także Leszek Michalak – Burmistrz Miasta Żarów, który złożył na ręce dyrektora serdeczne podziękowanie, wyrażając nadzieję, że w rękach strażaków z Bukowa samochód ten będzie zawsze sprawny i przygotowany do akcji w każdej chwili, a przede wszystkim dobrze będzie im służyć.
Pan Daniele Merlino z firmy Steel. S Poland dokonał uroczystego przekazania kluczyków strażakom z Bukowa, życząc, aby ów samochód sprawował się jak najlepiej, służył mieszkańcom całej gminy, niosąc pomoc w momentach zagrożenia, a przede wszystkim wracał szczęśliwie z każdej akcji.

Swoje podziękowania złożyły także Radne Wspólnoty Samorządowej panie: Urszula Ganczarek oraz Iwona Nieradka, gratulując jednocześnie strażakom tak wymarzonego podarunku. Korzystając z okazji dokonały uroczystego i oficjalnego przekazania dokumentów nowego wyposażenia samochodu – akumulatora, sfinansowanego właśnie przez Wspólnotę Samorządową. Uczestnicy spotkania pożegnali się w serdecznej atmosferze, życząc sobie wzajemnie wszystkiego najlepszego na nadchodzące Święta Bozego Narodzenia.

Przypominjmy tylko, że nowy nabytek dla Bukowa to samochód lekki Iveco Daily z napędem 4x2, który zakupiony został już 09 listopada 2011 roku. Mamy nadzieję, że nowoczesność wyposażenia i bardzo dobry stan techniczny pojazdu zapewnią jeszcze wiele lat bezawaryjnego i mobilnego działania w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz zwiększą możliwość reagowania podczas zagrożenia potencjalnego powodzią.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group