Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 948
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nowy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu

Sobota, 12 marca 2016, 14:23
Aktualizacja: Niedziela, 13 marca 2016, 8:27
Autor: opr.red.
Świdnica: Nowy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu
Fot. użyczone
Komendant Główny Policji, z dniem 07 marca 2016 r., powierzył insp. Krzysztofowi Niziołkowi, byłemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Świdnicy, pełnienie obowiązków Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, nadzorującego pion prewencji. Uroczystego wprowadzenia dokonał Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski.

Insp. Krzysztof Niziołek po tym, jak objął obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, nadzorując pracę funkcjonariuszy pionu prewencji, zastąpił na tym stanowisku insp. Krzysztofa Sidorowicza, który został mianowany przez Komendanta Głównego Policji na stanowisko I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Nowego Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, w obecności kadry kierowniczej komendy wojewódzkiej, uroczyście wprowadził szef dolnośląskiej Policji insp. Arkadiusz Golanowski, który pogratulował nowemu zastępcy objęcia stanowiska, podkreślając jednocześnie jego wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie na stanowiskach wykonawczych i kierowniczych. Insp. Krzysztof Niziołek podziękował za zaufanie, którym został obdarzony i podkreślił, że wykorzysta swoje dotychczasowe doświadczenie i wiedzę w realizowanych zadaniach na rzecz dalszej poprawy bezpieczeństwa i jego poczucia wśród mieszkańców.

Insp. Krzysztof Niziołek do służby w Policji wstąpił w 1990 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył Podyplomowe Studia Menadżerskie na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Po ukończeniu WSPol w Szczytnie pełnił służbę w Wydziale ds. Zwalczania Przestępczości Gospodarczej. Następnie pełnił obowiązki na wielu stanowiskach kierowniczych, a ostatnie 9 lat był Komendantem Powiatowym Policji w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group