Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 916
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Nuda w wakacje?

Niedziela, 4 sierpnia 2019, 9:22
Aktualizacja: 11:24
Autor: red
Żarów: Nuda w wakacje?
Fot. UM Żarów
1 lipca rozpoczęły się wakacyjne zajęcia dla najmłodszych czytelników gminy Żarów. Jak co roku, na dzieci czekają liczne atrakcje, z których bardzo chętnie korzystają. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszą się zajęcia plastyczne, z wykorzystaniem różnych technik i materiałów.

– Z bardzo dobrym przyjęciem spotkały się także quizy i szkolne wersje teleturniejów: „Jaka to melodia?”, „Milionerzy” czy „Kalambury”. Pytania dostosowane dla młodszego odbiorcy nie są jednak najłatwiejsze. Dostarczają uczestnikom dużo emocji i satysfakcji. Odbyły się także całodniowe zajęcie z postaciami fantastycznymi – bohaterami znanych bajek i filmów dla dzieci: „Jak wytresować smoka” i „Diabolina”. Obie produkcje, poza barwnymi postaciami i przepięknymi efektami specjalnymi, niosą ze sobą cenne nauki i wzorowe postawy. W wakacyjnej ofercie nie mogło zabraknąć, popularyzowanych przez nas w ciągu roku, nowoczesnych gier planszowych. Biblioteka może się pochwalić nowymi nabytkami, wśród których rekordy popularności bije gra zręcznościowa IceCool. Emocji, które towarzyszą dzieciom w trakcie gry, nie powstydziliby się najbardziej zagorzali kibice sportowi – mówi Katarzyna Baryliszyn z żarowskiej biblioteki.

Te i wiele innych atrakcji czekają na dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00. Czy w bibliotece jest nudno? Przekonaj się sam!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group