Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1208
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nullizmatyk w Świdnicy

Niedziela, 31 października 2021, 7:23
Aktualizacja: 8:24
Autor: red
Świdnica: Nullizmatyk w Świdnicy
Fot. organizatorzy
Nullizmatyk gościem specjalnym Wielkiej Rapsodii Świdnickiej

13 listopada w świdnickim Klubie Bolko wystąpi Nullizmatyk. Wałbrzyskiemu raperowi towarzyszył będzie liveband. Przed nim, również przy akompaniamencie instrumentów, zaprezentują się lokalni twórcy hip-hopu: Madział, Verde, Kartki Z Rejonu, Kezu, Noka a na supporcie Fafik PNN i RaF.

Wielka Rapsodia Świdnicka to cykliczne wydarzenie prezentujące różne filary hip-hopu. Podczas 8. edycji organizatorzy położyli nacisk na połączenie lokalnych artystów: raperów i muzyków, którzy specjalnie na potrzeby koncertu przygotowują instrumentalne aranżacje utworów.

Nullizmatyk ma w tej dziedzinie doświadczenie. Raper, autor tekstów, producent muzyczny, współwłaściciel wytwórni Dystrykt Records i współzałożyciel legendarnego zespołu Trzeci Wymiar, od kilku lat współpracuje z muzykami, głównie świdnickimi, podczas występów i nagrań. Kulminacją tych działań było wydanie albumu "Live Session" (2018) i występ na Pol'and'rock Festival (2019). W Świdnicy będzie mu towarzyszył Bartek Bednarz (bas), Paweł Sierakowski (gitara), Grabery (hypeman) oraz ZGAS (beatbox), który był już gościem jednej z poprzednich edycji Rapsodii. Aktualnie Nullizmatyk przygotowuje wydanie kolejnego solowego albumu pt. "Zabójcza Królowa", z którego pierwszym singlem jest "Sky is the limit".

Bilety na Wielką Rapsodię Świdnicką w cenie 20 zł dostępne są on-line i w punktach Świdnickiego Ośrodka Kultury. Szczegóły wydarzenia i sprzedaż na stronie: http://sok.com.pl/rapsodia8/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group