Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 969
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: „O przemocy bez stereotypów”

Poniedziałek, 28 marca 2016, 7:21
Aktualizacja: Wtorek, 29 marca 2016, 15:31
Autor: opr.red.
Świdnica: „O przemocy bez stereotypów”
Fot. użyczone
Nieformalna Grupa Nazywam się Miliard Świdnica, Antyprzemocowa Sieć Kobiet ASK oraz Fundacja Feminoteka zapraszają na konferencję „O przemocy bez stereotypów” 8 kwietnia 2016 (piątek), g. 10.00 – 13.00 w Świdnickim Centrum Organizacji Pozarządowych w Świdnicy.

Celem konferencji jest zaprezentowanie raportu z ogólnopolskich badań 318 lokalnych programów przeciwdziałania przemocy w rodzinie, opracowanego w ramach projektu „Antyprzemocowa Sieć Kobiet” oraz debata dotycząca działań antyprzemocowych realizowanych w naszym regionie.

Organizatorzy szczególny nacisk kładą na uwzględnienie perspektywy płci, ponieważ na przemoc w rodzinie i przemoc w związkach intymnych najbardziej narażone są kobiety i dziewczęta. Wśród gości znajdą się współautorki raportu, prezeska Feminoteki Joanna Piotrowska oraz osoby reprezentujące lokalne instytucje praktycznie zajmujące się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie. Efektem debaty będą rekomendacje do wzorcowego programu przeciwdziałania przemocy.

Więcej o projekcie: http://feminoteka.pl/antyprzemocowa-siec-kobiet-ask/ www.facebook.com/antyprzemocowasieckobiet/ www.facebook.com/OBRSwidnica/

Konferencja odbywa się w ramach projektu „Antyprzemocowa Sieć Kobiet” prowadzonego przez fundację Feminoteka, finansowanego z programu Obywatele dla Demokracji współfinansowanego z Funduszy EOG.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group