Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 963
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: O Świątyni Wang wieszczki szeptanie, czyli wygrana w projekcie edukacyjnym „Na tropie”

Czwartek, 29 marca 2018, 13:46
Autor: red
Świdnica: O Świątyni Wang wieszczki szeptanie, czyli wygrana w projekcie edukacyjnym „Na tropie”
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Nasz poetycki film o Świątyni Wang został doceniony przez jurorów ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego „Na tropie” (organizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju).

Celem tego projektu edukacyjnego, jak napisali organizatorzy, jest „zaangażowanie młodzieży do poszukiwania wątków wspólnych, zarówno dla Polski, jak i Norwegii oraz miejsc ważnych dla obu krajów. Wątki mogą dotyczyć wielu obszarów takich jak kultura, sztuka, tradycja, historia czy nauka”.

Ten urokliwy film to synergia działań, talentów, umiejętności grupy uczniów klasy 2d I LO w Świdnicy: Marka Pasternaka, Michaliny Grabińskiej, Hanny Stawczyk, Weroniki Twardowskiej, Daniela Dyjaka, Kacpra Poradzisza, dziewcząt z 2c: Marleny Lechowicz, Filomeny Brzezickiej i nauczyciela p. Małgorzaty Szyszki. I dostaliśmy nagrody -vouchery (każdy o wartości 100 zł) dla ucznia i nauczyciela, jak również voucher (o wartości 2000 zł) dla szkoły na zakup sprzętu sportowego. Konkurs został sfinansowany ze środków pochodzących z Norwegii, Islandii i Lichtensteinu w ramach Funduszy Norweskich i EOG. Za nagrody, przygodę, magię tego miejsca w Karpaczu składamy norweskie TAKK (dziękuję) - mówi ekipa autorów, a my jesteśmy ogromnie dumni i gratulujemy sukcesu całej ekipie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group