Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 625
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Obchody Święta Niepodległości na piłkarskich boiskach – okręgówka, klasa A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Czwartek, 10 listopada 2011, 14:41
Aktualizacja: 14:43
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Nietypowo, bo w najbliższy piątek 11 listopada o kolejne ligowe punkty powalczą piłkarze z klasy okręgowej, a także klas A i B.

14. kolejka klasy okręgowej (11 listopada)
Victoria Świebodzice - Stal Świdnica 13:30
Grom Witków - MKS Szczawno Zdrój 13:30
Kryształ Stronie Śląskie - Pogoń Pieszyce 13:30
Piast Nowa Ruda - Górnik Boguszów-Gorce 13:30
Unia Złoty Stok - Nysa Kłodzko 13:30
Lechia II Dzierżoniów - Zjednoczeni Żarów 13:30
LKS Bystrzyca Górna - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 13:30
Biały Orzeł Mieroszów - Iskra Jaszkowa Dolna 13:30

1. Nysa--------------13 – 26 – 24:10
2. Victoria-----------13 – 25 – 31:16
3. Piast--------------13 – 25 – 28:13
4. Grom--------------13 – 23 – 25:23
5. Stal----------------13 – 21 – 34:23
6. Iskra--------------13 – 21 – 24:23
7. Biały Orzeł-------13 – 20 – 21:21
8. MKS---------------13 – 19 – 13:10
9. LKS----------------13 – 17 – 19:18
10. Pogoń------------13 – 15 – 27:27
11. Kryształ----------13 – 15 – 19:25
12. Lechia II----------13 – 14 – 19:23
13. Unia--------------12 – 13 – 16:23
14. Zjednoczeni Ż.--12 – 12 – 9:16
15. Górnik------------13 – 10 – 18:37
16. Zjednoczeni Ś.---13 – 8 – 13:36

14. kolejka klasy A (11 listopada)
Skalnik Czarny Bór - Granit Roztoka 13.30
Gwarek Wałbrzych - Cukrownik Pszenno 11.00
Górnik II Wałbrzych - Unia Jaroszów 13.30
Zjednoczeni II Żarów - Sudety Dziećmorowice 11.00
Wenus Nowice - Karolina Jaworzyna Śląska 11.00
LKS Bystrzyca Dolna - Koliber Uciechów 11.00
Rawa Boleścin - Zagłębie Wałbrzych 11.00
Włókniarz Głuszyca - Czarni Wałbrzych 13.30

1. Karolina----------13 – 37 – 39:14
2. Górnik II---------13 – 34 – 57:11
3. Sudety-----------13 – 31 – 46:23
4. Wenus------------13 – 28 – 28:18
5. Skalnik------------13 – 24 – 27:17
6. Włókniarz--------13 – 23 – 35:21
7. Zagłębie----------13 – 19 – 19:28
8. Cukrownik--------13 – 18 – 32:19
9. Gwarek-----------13 – 18 – 30:25
10. Granit------------13 – 16 – 24:33
11. Unia--------------13 – 13 – 16:25
12. Zjednoczeni II--13 – 10 – 13:27
13. Czarni------------13 – 10 – 16:34
14. Koliber------------13 – 9 – 19:32
15. Rawa--------------13 – 6 – 21:55
16. LKS----------------13 – 1 – 10:50

15. kolejka świdnickiej grupy I klasy B (11 listopada)
LKS Wiśniowa - Wierzbianka Wierzbna 11.00
Zieloni Mrowiny - Herbapol Stanowice 11.00
Orzeł Witoszów - Błękitni Komorów 13.00
LKS Piotrowice Świdnickie - Wodospad Zastruże 11.00
Błyskawica Kalno - Grom Panków 11.00
Zryw Łażany - Nysa Kłaczyna 11.00
Płomień Dobromierz - Tęcza Bolesławice 11.00
Pauzuje Granit Rogoźnica

1. Zieloni-------------13 – 35 – 55:13
2. Nysa---------------13 – 32 – 58:16
3. Herbapol----------13 – 29 – 49:21
4. Wiśniowa---------13 – 29 – 45:21
5. Zryw---------------13 – 28 – 40:14
6. Tęcza--------------13 – 26 – 45:23
7. Grom---------------13 – 22 – 31:40
8. Granit--------------14 – 22 – 55:34
9. Wierzbianka-------13 – 11 – 22:38
10. Błękitni------------13 – 10 – 18:34
11. Płomień------------13 – 9 – 20:45
12. Piotrowice---------13 – 9 – 17:44
13. Orzeł---------------13 – 9 – 28:61
14. Wodospad---------13 – 7 – 15:73
15. Błyskawica---------13 – 6 – 16:37

15. kolejka świdnickiej grupy II klasy B (11 listopada)
LKS Gilów - Ślężanka Tąpadła 11.00
Sparta Ostroszowice - Boxmet Piskorzów 11.00
Sparta Oleszna - Orzeł Piława Dolna 13.00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Spółdzielca Marcinowice 11.00
Piast Jaźwina - Dąb Mościsko 11.00
Płomień Makowice - LKS Dobrocin 11.00
Zryw Gola Świdnicka - Zgoda Grodziszcze 11.00
Pauzuje Klubokawiarnia Roztocznik

1. Dobrocin----------13 – 31 – 44:10
2. Piast---------------13 – 31 – 47:17
3. Zgoda--------------13 – 30 – 46:14
4. Boxmet------------13 – 28 – 45:14
5. Płomień------------13 – 26 – 55:31
6. Dąb-----------------13 – 20 – 22:20
7. Orzeł P.Z.---------13 – 18 – 33:40
8. Sparta Ol.---------13 – 17 – 36:43
9. Zryw---------------13 – 16 – 35:36
10. Sparta Ostr.------13 – 15 – 44:32
11. Klubokawiarnia--14 – 13 – 25:56
12. Ślężanka----------13 – 11 – 20:46
13. Orzeł P.D.---------13 – 11 – 31:46
14. Gilów--------------13 – 10 – 24:45
15. Spółdzielca---------13 – 1 – 9:66

12. kolejka wałbrzyskiej klasy B (11 listopada)
Joker Jaczków - Gryf Burkatów 11:00
Victoria II Świebodzice - Berit Głuszyca 11:00
Grodno Zagórze Śląskie - Zieloni Mokrzeszów 14:00
Husaria Grzędy - Podgórze Wałbrzych 14:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój 11:00
KS Walim - Płomyk Borówno 14:00
Pauzuje Iskra Witków Śląski

1. Victoria II--------10 – 30 – 41:6
2. Zdrój--------------10 – 23 – 49:17
3. Iskra--------------11 – 22 – 54:22
4. Berit--------------10 – 17 – 36:28
5. KS-----------------10 – 16 – 26:12
6. Grodno------------10 – 16 – 34:35
7. Podgórze----------10 – 13 – 31:32
8. Husaria-----------10 – 13 – 18:30
9. Górnik------------11 – 11 – 17:27
10. Joker-------------10 – 7 – 24:67
11. Zieloni------------10 – 7 – 17:34
12. Płomyk------------10 – 6 – 16:34
13. Gryf----------------10 – 6 – 18:37

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group