Środa, 17 czerwca
17°C Jelenia Góra

Obchody w Świebodzicach

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W piątek, 11 listopada przypada 104 rocznica Odzyskania Przez Polskę Niepodległości.

Z tej okazji Burmistrz Miasta Paweł Ozga serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców na uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny, w kościele pw. Św. Mikołaja o godzinie 13:00. Tradycyjnie po nabożeństwie pod płytą upamiętniającą Marszałka Józefa Piłsudskiego złożone zostaną kwiaty.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka