Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 1112
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Obradowali w Dobromierzu

Środa, 19 lipca 2023, 13:50
Autor: red
Dobromierz: Obradowali w Dobromierzu
Fot. UG Dobromierz
12 lipca radni gminy Dobromierz spotkali się na ostatniej przed wakacyjną przerwą sesji Rady. Gminni rajcy wprowadzili niezbędne do realizacji trwających inwestycji zmiany w tegorocznym budżecie gminy. Aktualizacja budżetu wiązała się także z wprowadzeniem zmian do wieloletniej prognozy finansowej gminy Dobromierz.

Podczas sesji radni wyrazili zgodę na ustanowienie służebności przesyłu na nieruchomościach stanowiących własność Gminy Dobromierz na rzecz Polskich Sieci Elektroenergetycznych S. A. w związku z planowaną budową linii elektroenergetycznej 400kV relacji Mikułowa-Świebodzice. Podjęto równie z uchwałę w sprawie trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków zespołu interdyscyplinarnego w związku z aktualizacją przepisów.

Lipcowa sesja była ostatnią, w której uczestniczyła dotychczasowa kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Pani Anna Kłys po ponad ćwierćwieczu pracy na rzecz Gminy Dobromierz zdecydowała się przejść na emeryturę. Radni wraz z wójtem Jerzym Ulbinem podziękowali za profesjonalizm, życzliwość, wiedzę i codzienne dzielenie się cennym doświadczeniem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group