Poniedziałek, 15 czerwca
23°C Jelenia Góra

Oczyszczą rów

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Wójt Jerzy Ulbin odebrał od Samorządu Województwa Dolnośląskiego promesę na konserwację urządzeń melioracji wodnych w wysokości 35 tys. zł.

W ramach projektu zostanie oczyszczony rów w Roztoce na działce nr 674 o długości 2220 m wraz z 8 przepustami.

Zakres prac obejmuje: oczyszczenie dna rowu z namułu, oczyszczenie z namułu przepustów rurowych, wykoszenia porostów i trawy z obu skarp rowu, wycinanie krzaków na skarpach rowu, przycinanie gałęzi drzew znajdujących się nad rowem, udrożnienie i naprawę przepustów oraz naprawę osuwisk w skarpach.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka