Piątek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 582
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Odchodzi po 16 latach

Wtorek, 5 września 2023, 17:39
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Odchodzi po 16 latach
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Po 16 latach pracy z funkcji dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej zrezygnował Sylwester Bartczak. Przed nim nowe wyzwania zawodowe. Na stanowisku zastąpi go Dorota Dziedzic, mieszkanka Bolesławic, która w tym roku na zlecenie gminy realizowała projekt „Aktywne Wakacje”.

Sylwester Bartczak był dyrektorem ośrodka przez 16 lat. Za nim wiele przedsięwzięć, inwestycji, projektów. Przed nim nowe wyzwania zawodowe.

- Dziękuję wszystkim, z którymi miałem przyjemność działać na rzecz lokalnej społeczności w ciągu tych lat. Jesteście absolutnie cudowni i wspaniali. Nie zamierzam się żegnać, bo pewnie nie raz jeszcze nasze drogi się przetną. Pozostaję w Jaworzynie Śląskiej – mówił podczas dożynek gminnych 26 sierpnia w Piotrowicach Świdnickich, ogłaszając swoją decyzję o zakończeniu pracy w SOKiBP.

Za dotychczasową pracę na rzecz gminnej kultury podziękowania złożyli mu burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz, zastępca burmistrza Justyna Chrebela i sekretarz Tomasz Strzałkowski.

– Dziękujemy za te wszystkie lata przepracowane na rzecz kultury, za pomysły, za wszystkie podejmowane inicjatywy, które służyły mieszkańcom, za serce wkładane w wykonywane obowiązki. Po tylu latach trudno wszystkie wskazać i wymienić. Jednocześnie życzymy sukcesów w dalszym życiu zawodowym – dziękował burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz.

Od 11 września dyrektorem SOKiBP będzie znana w naszej gminie Dorota Dziedzic, która odebrała już z rąk burmistrza nominację na to stanowisko. Pochodząca z Bolesławic, aktualnie mieszkanka Jaworzyny Śląskiej z powodzeniem realizowała w tym roku na zlecenie gminy półkolonie letnie dla dzieci w ramach projektu „Aktywne Wakacje.

– To dla mnie z jednej strony wielkie wyróżnienie, z drugiej – wyzwanie. Na pewno pierwsze tygodnie mojej pracy poświęcę na poznanie instytucji od środka, poznanie pracowników i realizowanych aktywności. W pełni będzie kontynuowana dotychczasowa działalność. Potem przyjdzie czas na nowe pomysły, na razie za wcześnie na snucie takich planów. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracować – komentuje Dorota Dziedzic.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group