Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 603
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Odkryj swój talent – dni otwarte w Gimnazjum nr 1

Poniedziałek, 4 marca 2013, 18:03
Aktualizacja: 18:04
Autor: red.
Świdnica: Odkryj swój talent – dni otwarte w Gimnazjum nr 1
Fot. użyczone
28 lutego już od godziny 8.30 drzwi Gimnazjum nr 1 im. Marii Kunic były specjalnie otwarte dla szóstoklasistów. Licznie przybyli uczniowie mogli obejrzeć szkołę , zobaczyć pokaz talentów, jak również wziąć udział w ciekawych zajęciach z różnych dziedzin – artystycznych i naukowych.

Starsi koledzy starali się przekonać, że gimnazjum to „nie taki diabeł straszny jak go malują”, da się przeżyć, mało tego – polubić. Najważniejsze w tych działaniach były uśmiech i poczucie humoru gimnazjalistów.

Pani dyrektor Danuta Morańska przedstawiła szeroką ofertę szkoły oraz osiągnięcia, które czynią ją liderem wśród świdnickich gimnazjów. Nauczyciele przeprowadzili szereg zajęć warsztatowych, np. „chemia w kuchni”, „zabawy matematyką”, „odkrywamy kontynenty”, „z językiem przez świat”. Z dużym entuzjazmem przyjęta została prezentacja filmu o szkole oraz zajęcia plastyczne. Spore zaskoczenie wywołały wśród uczniów warsztaty animacji filmowej. Niektórzy po raz pierwszy animowali postacie, a następnie mogli zobaczyć efekty swojej pracy. Na zakończenie obejrzeli krótki film animowany, którego współautorkami były nauczycielki Gimnazjum nr 1.

Tegoroczne otwarte dni udowodniły szóstoklasistom, że Gimnazjum nr 1 to nie tylko wysoki poziom nauczania („wkuwak”) i rywalizacja, ale przede wszystkim troska o ucznia, rozwijanie talentów, miła i przyjazna atmosfera.

(Gimnazjum nr 1)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group