Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1045
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Odnotowane interwencje

Sobota, 9 kwietnia 2022, 9:52
Aktualizacja: 10:53
Autor: red
Świdnica: Odnotowane interwencje
Fot. Straż Miejska Świdnica
Wybrane interwencje świdnickiej Straży Miejskiej na zgłoszenia mieszkańców w okresie 1 do 7 kwietnia 2022 roku.

01.04.2022r. godz.12.30 – dyżurny Straży Miejskiej w Świdnicy otrzymał zgłoszenie od operatora monitoringu wizyjnego dotyczące kobiety, która zasłabła na dworcu autobusowym przy ulicy Kolejowej. Na miejsce skierowano patrol straży miejskiej i wezwano pogotowie ratunkowe. Poszkodowana została przewieziona do szpitala „Latawiec”.

03.04.2021r. godz.19.09 – dyżurny Straży Miejskiej w Świdnicy otrzymał zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego mężczyzny leżącego przy ulicy Parkowej. Skierowany na miejsce patrol zlokalizował wskazana osobę. Ustalono, że jest to bezdomny, który ma rozległe niegojące się rany nogi i nie może poruszać się samodzielnie. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Mężczyzna został przewieziony do szpitala „Latawiec”. Osobie tej wielokrotnie oferowano pomoc, jednak nigdy nie skorzystał z propozycji umieszczenia w schronisku dla bezdomnych.

04.04.2022r. godz.16.08 – dyżurny Straży Miejskiej w Świdnicy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego mężczyzny leżącego w podwórzu jednego z budynków przy ulicy Kotlarskiej. Skierowani na miejsce strażnicy zastali tam znanego z licznych interwencji bezdomnego. Z mężczyzną nie można było nawiązać żadnego kontaktu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Ratownikom również nie udało się nawiązać kontaktu z nietrzeźwym. Został on przewieziona do szpitala „Latawiec”.

04.04.2022r. godz.19.56 – dyżurny Straży Miejskiej w Świdnicy otrzymał zgłoszenie od operatora monitoringu wizyjnego dotyczące mężczyzny spożywającego alkohol i palącego papierosy na poczekalni dworcu autobusowego przy ulicy Kolejowej. Na miejsce skierowano patrol straży miejskiej. Na miejscu zastano znanego z licznych wcześniejszych interwencji Piotra G. W tej sprawie zostanie skierowany do sądu kolejny wniosek o ukaranie.

07.04.2021r. godz.22.23 – dyżurny Straży Miejskiej w Świdnicy otrzymał zgłoszenie od operatora monitoringu wizyjnego dotyczące mężczyzny który załatwił swoje potrzeby fizjologiczne w przejściu podziemnym na terenie dworca PKP Świdnica Miasto. Skierowani na miejsce strażnicy zastali tam znanego z wcześniejszych interwencji bezdomnego. Za zwoje zachowanie odpowie przed Sądem Rejonowym w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group