Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 627
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Odpowie za nielegalne posiadanie marihuany, amfetaminy oraz tabletek ekstazy

Niedziela, 26 marca 2017, 7:38
Autor: red
Świebodzice: Odpowie za nielegalne posiadanie marihuany, amfetaminy oraz tabletek ekstazy
Fot. KPP Świdnica
Działania policjantów z Komisariatu Policji w Świebodzicach, prowadzone wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej z Wałbrzycha, a ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, doprowadziły do zatrzymania 36–letniego mężczyzny u którego ujawniono marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy.

Ograniczanie przestępczości narkotykowej to jeden z ważniejszych celów działań Policji. Wczoraj, policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach, wraz z funkcjonariuszami Służby Celnej z Wałbrzycha „odwiedzili” w tym celu 36-letniego świebodziczanina. Mundurowi weryfikowali informację, według której wymieniony miał posiadać w mieszkaniu niedozwolone substancje w postaci środków odurzających oraz substancji psychotropowych. Ponadto mężczyzna był poszukiwany do odbycia 14-miesięcznej kary pozbawienia wolności za inne, wcześniej popełnione przestępstwo.

Wiedza operacyjna potwierdziła się. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i ujawnili w miejscu jego zamieszkania niewielkie ilości marihuany, prawie 55 gramów amfetaminy oraz 17 tabletek ekstazy.

Podejrzewany trafił do policyjnego aresztu, a następnie zostanie umieszczony w zakładzie karnym, gdzie odbywając karę pozbawienia wolności będzie oczekiwał na kolejny wyrok.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi do 3 lat za kratami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group