Niedziela, 31 maja
Imieniny: Anieli, Petroneli
Czytających: 226
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Odprawa roczna Policji

Wiadomości: Gmina Dobromierz
Piątek, 9 lutego 2018, 15:15
Autor: red
Fot. UG Dobromierz
W Sali Ślubów Urzędu Gminy Dobromierz odbyła się roczna odprawa podsumowująca wyniki pracy dobromierskiego Posterunku Policji.

W naradzie uczestniczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy mł. insp. Jarosław Nowaczyk, szef Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego Jerzy Ulbin wraz z zastępcą Zespołu Władysławem Żołądkiem oraz kierownik Posterunku Policji w Dobromierzu aspirant Małgorzata Bielawska z funkcjonariuszami.

Aspirant Małgorzata Bielawska omówiła priorytetowe przedsięwzięcia, które były realizowane w ubiegłym roku na terenie gminy Dobromierz wraz z oceną stanu bezpieczeństwa i wynikami pracy pionu dochodzeniowego. Do głównych zadań na najbliższe miesiące zaklasyfikowano szybką i skuteczną reakcję na zaistniałe zdarzenia, wzrost poziomu bezpieczeństwa na drogach, skuteczną walkę z przestępczością oraz poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gminy.

Przedstawiciele służb mundurowych podziękowali wójtowi Jerzemu Ulbinowi za bardzo dobrą współpracę, obejmującą m.in. dofinansowanie zakupu radiowozu dla dobromierskich policjantów. Wójt podziękował funkcjonariuszom za zaangażowanie w służbę społeczeństwu i poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~glina 9-02-2018 16:09
Po co to wszystko i tak jest jak jest i nic to nie zmieni szkoda paliwa aby jeździć na odprawy od komisariatu do posterunku posiedzą pogadają i koniec Po co ta kawa pączki to nie spotkanie towarzyskie a odprawa panie komendancie to odprawa.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group