Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 999
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Odwiedź stoisko Zespołu Szkół Specjalnych na Jarmarku Bożonarodzeniowym

Piątek, 16 grudnia 2011, 13:39
Aktualizacja: 15:00
Autor: oprac. Ika
Świdnica: Odwiedź stoisko Zespołu Szkół Specjalnych na Jarmarku Bożonarodzeniowym
Fot. użyczone
Chcesz mieć niezwykłą pamiątkę zakupioną na świdnickim Jarmarku Bożonardzeniowym? I radość z tego, że kupując świąteczne ozdoby pomagasz potrzebującym?

Odwiedź stoisko Zespołu Szkół Specjalnych, które znajdziesz na świdnickim Rynku podczas tegorocznej edycji Kolędy Świdnickiej. Uczniowie szkoły i ich rodzice w tym roku przygotowali piękne, ręcznie wykonane ozdoby świąteczne z naturalnych produktów takie jak: choineczki, stroiki, bombki, torebki, świeczniki, obrazki, kolorowe butelki. Te świąteczne dekoracje wykonane przez podopiecznych ZSS z niezwykłą starannością i pasją, będą wspaniałą ozdobą każdego domu i instytucji.

- Zapraszamy do zapoznania się z galerią tych ozdób i odwiedzin naszego stoiska – mówią przedstawiciele Rady Rodziców ZSS, którzy od 15 grudnia do końca Kolędy Świdnickiej dyżurują na Rynku i sprzedają wykonane przez dzieci i ich nauczycieli ozdoby. - Dochód z ich sprzedaży przeznaczany jest w całości na zakup pomocy dydaktycznych dla uczniów oraz na zorganizowanie dla nich wycieczki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group