Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 904
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Oferta dla seniorów

Poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:51
Aktualizacja: Wtorek, 29 stycznia 2019, 9:53
Autor: red
Dobromierz: Oferta dla seniorów
Fot. UG Dobromierz
Już za 2 miesiące przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji, rozpocznie działalność Dobromierski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Dla osób, które osiągnęły wiek 50+ lub wiek emerytalny, albo posiadają status rencisty i chcą znaleźć alternatywę spędzenia wolnego czasu i wyjścia z domu, przygotowywano program edukacyjny obejmujący wiedzę z zakresu nauk: humanistycznych, medycznych, profilaktyki zdrowia, społeczno - ekonomicznych, przyrodniczych, sportowo - turystyczno - rekreacyjnych. Program i metody pracy Uniwersytetu nastawione będą na aktywność, samodzielność słuchaczy oraz dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Zajęcia pod patronatem Politechniki Wrocławskiej prowadzić będą nauczyciele akademiccy, specjaliści i praktycy w formie wykładów, warsztatów i spotkań integracyjnych.

W celu poznania Państwa oczekiwań w tym zakresie, wójt Jerzy Ulbin zaprasza zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w środę, 30 stycznia o godz. 13:00 w Sali Ślubów Urzędu Gminy Dobromierz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group