Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 605
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Oferty otwarte

Poniedziałek, 30 marca 2020, 11:05
Aktualizacja: 13:06
Autor: red
Świebodzice: Oferty otwarte
Fot. UM Świebodzice
Dzisiaj, tj 30 marca (poniedziałek), po raz pierwszy podczas transmisji online nastąpiło w Gminie Świebodzice otwarcie ofert w przetargu "Rozwój funkcji zdrowotnych i rekreacyjnych w Gminie Świebodzice poprzez tworzenie i odnowienie terenów zieleni w celu poprawy jakości życia mieszkańców”. – Obiekt nr 8 – kontynuacja”.

Przypomnijmy, że od poniedziałku, 23 marca, Urząd Miejski w Świebodzicach przeszedł na pracę zdalną. Staramy się, aby sprawy były załatwiane na bieżąco.

Telefony kontaktowe do poszczególnych wydziałów nie uległy zmianie. Wprowadzenie pracy zdalnej zmieniło organizację pracy całego Urzędu Miejskiego.

W budynkach Urzędu pracownicy przebywają w minimalnym składzie, ale postępowania odbywają się w normalnym trybie.

Zwracamy się do naszych mieszkańców, aby kontaktowali się we wszystkich sprawach z Urzędem poprzez pocztę tradycyjną, elektroniczną (e-mail, e PUAP). Wszystkie sprawy wpływające do Urzędu są rozpatrywane, a pracownicy przebywają w ograniczonym składzie. Bezpośredni kontakt z nimi jest możliwy jedynie w ściśle uzasadnionych przypadkach. Takie zasady pracy są podyktowane bezpieczeństwem naszych pracowników i zachowaniem ciągłości pracy Urzędu. Chcemy uniknąć sytuacji, w której urzędnicy kompleksowo musieliby poddać się kwarantannie, co uniemożliwiłoby pracę całej instytucji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group