Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 920
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Okiem miejskiego monitoringu

Niedziela, 19 stycznia 2014, 7:16
Aktualizacja: 7:17
Autor: red.
Strzegom: Okiem miejskiego monitoringu
Fot. UM Strzegom
Akty dewastacji, zaśmiecanie, czy też spożywanie alkoholu na terenie parku "Strzegomskie Planty" – to najczęstsze przewinienia jakie udało się wychwycić dzięki miejskiemu monitoringowi w II półroczu 2013 roku.

Operator monitoringu zarejestrował wiele dość nieprzyjemnych sytuacji, które miały miejsce na terenie strzegomskiego parku i jego najbliższej okolicy. Często dokonywano uszkodzeń koszów parkowych, zanieczyszczano park moczem, zaśmiecano teren wypalonymi papierosami. Ale były też inne. Np. w lipcu ub. roku zarejestrowano potrącenie kobiety na ul. Kościuszki. We wrześniu kierujący pojazdem marki AUDI jechał po alejce parkowej od ul. Krótkiej w stronę ul. Kościuszki. W grudniu natomiast Komisariat Policji został poinformowany o pojazdach parkujących w parku bez zezwolenia. Funkcjonariusze Policji przeprowadzili z właścicielami tych aut rozmowy ostrzegawczo-profilaktyczne.

Wszystkie wykroczenia zarejestrowane przez monitoring miejski zostały ostatecznie zakończone poprzez wspólne ustalenie sprawcy, ukaranie mandatem karnym oraz obciążeniem kosztami za naprawę urządzenia użyteczności publicznej przez funkcjonariuszy Policji w Strzegomiu.

(Kornelia Wilczak)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group