Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 1337
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Okrągłe jubileusze

Poniedziałek, 27 czerwca 2022, 13:56
Autor: red
Gmina Świdnica: Okrągłe jubileusze
Fot. Gmina Świdnica
W Urzędzie Stanu Cywilnego w Świdnicy trzy pary małżeńskie z terenu gminy Świdnica świętowały jubileusz 50–lecia pożycia małżeńskiego.

Państwo Józefa i Adam Kowalscy, państwo Maria i Czesław Wajdzik z Boleścina i państwo Wiesława i Jan Kupieccy z Pszenna.

- Szanowni Jubilaci. Pomimo trudności, jakie zdarzają się na co dzień w każdym domu, dzięki swojej mądrości życiowej potrafiliście przejść razem przez życie. Składam serdecznie gratulacje, ale proszę również o przyjęcie podziękowań za Waszą postawę, trud i wysiłek w pielęgnowaniu wyjątkowych wartości, jakimi są małżeństwo i rodzina. Życzę państwu na kolejne lata dużo zdrowia, radości, pociechy z Waszych rodzin, wnuków i prawnuków. Aby wokół Was nigdy nie brakowało ludzi serdecznych i życzliwych – mówiła podczas uroczystego spotkania wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek.

Na zakończenie jubilaci odebrali z rąk wójt gminy medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta RP. Każda z par otrzymała także kwiaty oraz upominki promocyjne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group