Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 631
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Okręgowe derby dla Victorii, w klasie A kolejne zwycięstwo Karoliny

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A
Piątek, 11 listopada 2011, 19:41
Aktualizacja: 19:41
Autor: MDvR
Fot. red.
Victoria Świebodzice lepsza od Stali Świdnica w meczu 14. kolejki wałbrzyskiej okręgówki, gospodarze wygrali 4:2 strzelając dwie zwycięskie bramki grając w osłabieniu. W klasie A kolejne zwycięstwo Karoliny Jaworzyna Śląska, która tym razem ograła Wenus Nowice 6:3.

14. kolejka klasy okręgowej
Victoria Świebodzice - Stal Świdnica 4:2
Grom Witków - MKS Szczawno Zdrój 1:2
Kryształ Stronie Śląskie - Pogoń Pieszyce 1:1
Piast Nowa Ruda - Górnik Boguszów-Gorce 5:1
Unia Złoty Stok - Nysa Kłodzko 0:5
Lechia II Dzierżoniów - Zjednoczeni Żarów 2:3
LKS Bystrzyca Górna - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2:0
Biały Orzeł Mieroszów - Iskra Jaszkowa Dolna 1:2

1. Nysa--------------14 – 29 – 29:10
2. Victoria-----------14 – 28 – 35:18
3. Piast--------------14 – 28 – 33:14
4. Iskra--------------14 – 24 – 26:24
5. Grom--------------14 – 23 – 26:21
6. MKS---------------14 – 22 – 15:11
7. Stal----------------14 – 21 – 36:27
8. LKS----------------14 – 20 – 21:18
9. Biały Orzeł-------14 – 20 – 22:23
10. Pogoń------------14 – 16 – 28:28
11. Kryształ----------14 – 16 – 20:26
12. Zjednoczeni Ż.--13 – 15 – 12:18
13. Lechia II----------14 – 14 – 21:26
14. Unia--------------13 – 13 – 16:28
15. Górnik------------14 – 10 – 19:42
16. Zjednoczeni Ś.---14 – 8 – 13:38

14. kolejka klasy A
Skalnik Czarny Bór - Granit Roztoka 4:2
Gwarek Wałbrzych - Cukrownik Pszenno (spotkanie przerwane w 83. minucie przy stanie 1:2, zawodnik gości uderzył sędziego)
Górnik II Wałbrzych - Unia Jaroszów 9:0
Zjednoczeni II Żarów - Sudety Dziećmorowice 2:5
Wenus Nowice - Karolina Jaworzyna Śląska 3:6
LKS Bystrzyca Dolna - Koliber Uciechów 0:5
Rawa Boleścin - Zagłębie Wałbrzych 2:5
Włókniarz Głuszyca - Czarni Wałbrzych 4:3

1. Karolina----------14 – 40 – 45:17
2. Górnik II---------14 – 37 – 66:11
3. Sudety-----------14 – 34 – 51:25
4. Wenus------------14 – 28 – 31:24
5. Skalnik------------14 – 27 – 31:19
6. Włókniarz--------14 – 26 – 39:24
7. Zagłębie----------14 – 22 – 24:30
8. Cukrownik--------13 – 18 – 32:19
9. Gwarek-----------13 – 18 – 30:25
10. Granit------------14 – 16 – 26:37
11. Unia--------------14 – 13 – 16:34
12. Koliber-----------14 – 12 – 24:32
13. Zjednoczeni II--14 – 10 – 15:32
14. Czarni------------14 – 10 – 19:38
15. Rawa--------------14 – 6 – 23:60
16. LKS----------------14 – 1 – 10:55

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (56) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group