Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 957
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Okulary Hilarego w Marcinowicach

Środa, 27 listopada 2013, 9:33
Autor: red.
Marcinowice: Okulary Hilarego w Marcinowicach
Fot. użyczone
20 listopada w Zespole Szkół w Marcinowicach odbył się finał gry interaktywnej „Biega, krzyczy Pan Hilary”. Imprezę zorganizowano z okazji Roku Tuwima, dzięki współpracy i zaangażowaniu Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu, która dostarczyła niezbędne materiały i ufundowała nagrody dla zwycięskiej drużyny.

Sześć grup czwartoklasistów z ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością realizowało poszczególne zadania związane z twórczością Juliana Tuwima. Każda z grup starała się jak najlepiej wykazać w takich konkurencjach jak: śpiewanie, rysowanie, aktorskie deklamowanie, układanie puzzli, recytacja i znajomości biografii Juliana Tuwima. Zwycięska drużyna w składzie: Oliwia Pikos, Magdalena Gdańska i Daria Kubanek otrzymała z rąk dyrektor Violetty Magier cenne nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy słodki upominek.

Pierwsza, ale nie ostatnia, interaktywna gra szkolna wzbudziła wśród uczniów entuzjazm, rywalizowali ze sobą bardzo chętnie i traktowali się po koleżeńsku. Byli dumni i zadowoleni, że wzięli udział w tak ciekawie zaplanowanym i poprowadzonym edukacyjnym przedsięwzięciu. Tak oto zakończono obchody roku Juliana Tuwima w Zespole Szkół w Marcinowicach Imprezę zorganizowały: Leokadia Cieszyńska i Bernadetta Gaik.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group