Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 964
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Oni wiedzą, jak pomagać – wyniki wczorajszych mistrzostw PCK

Środa, 20 kwietnia 2011, 19:59
Aktualizacja: 20:32
Autor: GrA
Świdnica: Oni wiedzą, jak pomagać – wyniki wczorajszych mistrzostw PCK
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Aleksandra Nowak, Anna Budner, Anna Litwinowicz, Agata Stańczak, Patrycja Muszyńska i Sylwia Balant, jako rezerwowa to drużyna II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy, która będzie reprezentowała powiat świdnicki na Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.

Reprezentanci II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy pod wodzą Romana Dulanowskiego najlepiej poradzili sobie wczoraj ze stacjami urazowymi i testem wiedzy na temat pierwszej pomocy, podczas rozegranych wczoraj Strefowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK. W nagrodę drużyna zmierzy się z najlepszymi drużynami z terenu całego województwa podczas Okręgowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, które zaplanowano w Świdnicy na 7 maja.

Do rywalizacji przystąpiło wczoraj czternaście pięcioosobowych drużyn, w tym dziesięć z terenu powiatu świdnickiego i cztery z Wrocławia. Najlepszą drużyną w powiecie świdnickim okazała się ta z II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy, II i III miejsce przypadło uczniom III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy.Gratulujemy!

***
Zobacz także:
* Pomoc pilnie potrzebna [video]

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group