Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1537
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Operetka w centrum miasta

Sobota, 6 sierpnia 2022, 9:46
Aktualizacja: 11:46
Autor: red
Świebodzice: Operetka w centrum miasta
Fot. UM Świebodzice
Czwartkowy wieczór (4 sierpnia) w Świebodzicach na długo pozostanie w naszej pamięci, wspaniały koncert Wrocławskiej Operetki, doskonała frekwencja, świetna publiczność.

Koncert w wykonaniu artystów przyciągnął do Rynku mieszkańców w różnym wieku, którzy bawili się świetnie i każdy utwór nagradzali gromkimi brawami, prosząc o więcej i więcej. Artyści byli doskonale zgrani z publicznością. Mogliśmy wysłuchać m.in. utwory: pn. „Brunetki, Blondynki”, „Usta Milczą, Dusza Śpiewa”, „Gdybym był bogaty”. Wśród publiczności byli: Radna Rady Miejskiej Ewa Dziwosz, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Beata Wiciak, Kierownik Klubu Senior+ Agata Koperska Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Urszula Kruczek. przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Świebodzicach oraz stowarzyszeń.

Po owacjach na stojąco i wielu bisach na zakończenie publiczność wraz z artystami zatańczyła Kankana, a piękne chwile uwieczniła na pamiątkowych zdjęciach. Najmłodsi uczestnicy otrzymali tematyczne kolorowanki. W wyraz uznania dla twórczości siedmioosobowa grupa wykonawców otrzymała w ramach podziękowań przekazany w imieniu Burmistrza Miasta Świebodzice Pawła Ozgi kosz wypełniony słodyczami.

Koncert został sfinansowany dzięki dotacji z budżetu Gminy Świebodzice w ramach otwartego konkursu ofert.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group