Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1301
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Operetkowa gala

Wtorek, 9 kwietnia 2024, 11:25
Autor: red
Świebodzice: Operetkowa gala
Fot. UM Świebodzice
Wielka Gala Operetki to wydarzenie wysokiej klasy, które odbyło się w Świebodzicach w piątek (5 kwietnia) w sali sportowej SP nr 3.

Organizatorem Gali było Stowarzyszenie Operetka Wrocławska oraz Miasto Świebodzice. Wydarzenie objął patronatem Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga.
Frekwencja mieszkańców, atmosfera, wysoki poziom występów artystycznych bardzo dopisały. Dwunastoosobowa grupa artystów została bardzo przyjaźnie powitana przez Burmistrza Pawła Ozgę, który podkreślał, że ma zaszczyt po raz czwarty gościć artystów w Świebodzicach. Równie serdecznie witając publiczność, która bardzo licznie przybyła na wydarzenie, które jest współfinansowane z budżetu Gminy Świebodzice.

W wydarzeniu uczestniczył m.in. Radny Rady Miejskiej Jan Klepiec.

Prowadzący Operetkę Maciej Michałkowski serdecznie podziękował Włodarzowi za gościnność, otwartość oraz za bardzo dobrą współpracę.

To była prawdziwa uczta kulturalna, podkreślali widzowie, nagradzając gromkimi brawami oraz bisami artystów. W programie były najpiękniejsze arie, duety i sceny operetek francuskich, węgierskich i wiedeńskich. Artyści nawiązali doskonały kontakt z publicznością, wchodząc z nią w interakcję. Uczestnicy śpiewali i tańczyli razem z utalentowanymi artystami.

Na zakończenie Wielkiej Gali Operetki Burmistrz Miasta Paweł Ozga wręczył artystom kosz ze słodyczami z lokalnej firmy ZPC Śnieżka S.A, dziękując za świetny pokaz talentów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group